Aktualne realizacje |

Najnowsza inwestycja

Obecnie prowadzimy budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego w Osowcu koło Grodziska Mazowieckiego. Prosta bryła budynku urozmaicona jest drewnianymi elementami oraz klinkierową okładziną. Oryginalnie prezentuje się strefa wypoczynkowa domu – wysunięty salon z podcieniem i dużym oknem tarasowym i wysokim sufitem. Zewnętrzny kominek pozwala na zorganizowanie grilla nawet w deszczową pogodę.

Prowadzimy również budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w klimatycznym, podwarszawskim Brwinowie – mieście ogrodzie. Inwestycja znajduje się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 581m2 w centrum miasta, niecały kilometr od stacji PKP. Działka leży przy dwóch bocznych, gminnych uliczkach. Sąsiedztwo stanowią tylko domy w zabudowie jednorodzinnej. W pobliżu dostępna cała infastruktura miasta – sklepy, banki, nowopowstające restauracje, park, dwie szkoły podstawowe, liceum, dwa ośrodki zdrowia. W Brwinowie nieustająco rozwijają się ścieżki rowerowe, którymi można dojechać do miejscowości znajdujących się obok, lub udać się na wycieczkę np. do położonej nieopodal Podkowy Leśnej.

Brwinów jest miastem z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy – mamy blisko wjazd na autostradę, gdzie w 20 min docieramy do centrum stalocy; PKP, którym bezpośrednio docieramy w 30 min do stacji Warszawa Śródmieście; podmiejskie PKSy, które w około godzinę jadą na Marszałkowską; możemy też podjechać do wspomnianej wcześniej Podkowy i stamtąd podróżujemy WKDką również do śródmieścia.

Dom prezentowany na zdjęciach poniżej został stworzony od podstaw na potrzeby jego przyszłych właścicieli, którymi będzie rodzina z dziećmi. Dostosowaliśmy wielkośc domu, tak, by każdy mógł swobodnie korzystać z części wspólnej domu, czyli dużego salonu z aneksem kuchennym, ale jednocześnie miał swój pokój. Udało nam się na 180 m2 umieścić 6 pokoi, dwie łazienki, przestronny wiatrołap, duże pomieszczenie gospodarcze oraz salon z aneksem kuchennym.

Zapraszamy do współpracy, możemy razem stworzyć również Twój idealny dom.

Rzuty w PDF: Plik 1,

Wizualizacja inwestycji